Mennääs nyt sunnuntain

Kansa sanoo: Anna lähtee, vähemmän aikaa talossa olleena. Myöskin persoonana on epämiellyttävä suklaan syöjä ja iltavoileipien popsija. Kyl sen ulkoakin näkee, posket pullistuu ja perse leviää ja kehtaa vielä murjottaa.
3227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

annan kerkeää saada myöhemminkin ulos...nyt on cherylin vuoro lähteä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • älä etuile siinä.-----------------------------

    Äänestä

Minun miinukset menee Johanille.Ylimielinen tyyppi,täynnä itseään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yleisö-äänestykseen. kirjoitti:

Kansa sanoo: Anna lähtee, vähemmän aikaa talossa olleena. Myöskin persoonana on epämiellyttävä suklaan syöjä ja iltavoileipien popsija. Kyl sen ulkoakin näkee, posket pullistuu ja perse leviää ja kehtaa vielä murjottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu