MIKSI ÄITIT?

Miksi äitit on niiiin mulq. niitä ei jaksa kun ne vaan valittaa ja märisee. " ET SAA " " ET SAA " AIVAN SAMA MITÄ KYSYY!
21390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ne on äitejä.

Äänestä
  • Vaikka se voi kuullostaa kliseeltä, yleensä se johtuu siitä että ne välittää. Itse pidän äitiäni yhtenä tärkeimmistä henkilöistä minulle. Tietysti se ottaa aina joskus päähän, mutta jos sen ajattelee pitkälle, ainakin minun kohdallani suurin osa kielloista on ollut vain hyväksi minulle. En tietenkään voi tietää, millainen sinun äitisi on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ONNNNNNNNNNNNNNNNNNIIIIIIII... kirjoitti:

Miksi äitit on niiiin mulq. niitä ei jaksa kun ne vaan valittaa ja märisee. " ET SAA " " ET SAA " AIVAN SAMA MITÄ KYSYY!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu