10 ilmaista tekstiviestiä

Terveppä terve!

Onko saldo loppunut?
... Ja haluaisit lähettää jollekkin viestin!

Se vituttaa, mutta kohta helpottaa.
Käy kurkkimassa tätä saittia:
http://www.ajanviete.blogspot.com/    

   Vastaa tähän viestiin
   Kerro kaverille tästä viestistä
1462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No jopas on säästöt. Jos tekstiviesti maksaa noin 7 senttiä, säästöä kertyy 10 x 7 = 70 senttiä. Aika paljon! ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


30.10.2008 kirjoitti:

Terveppä terve!

Onko saldo loppunut?
... Ja haluaisit lähettää jollekkin viestin!

Se vituttaa, mutta kohta helpottaa.
Käy kurkkimassa tätä saittia:
http://www.ajanviete.blogspot.com/    

   Vastaa tähän viestiin
   Kerro kaverille tästä viestistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu