7.11 potkitaan ps3:sta takapuoleen ;]

GEARS

7.11 2008 potkitaan ps3:sta takapuoleen ;]
tuleepi GearsOfWar2 jonka tapaista peliä ei ps3:lla vielä ole ;] mitäs meinaatte ps3 omistajat 7.11 puuhata ;]?

14

970

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • iMach1ne

      Synttärit, menee Fallout 3:n parissa. (tietokoneella)

    • adadadsasddas

      *köh* OVERHYPE *köh*

      Ja miksi kaikki 360 fanibotit tulee tänne riehumaan? Tämä on ps3 alue...

    • Ps3 pelaaja.

      Samana päivänä tulee myös Motorstorm 2! Sitä varmaan tulee pelattua paljon :P

      • kuten ykkösosakin

        Motorstorm on täysi kakka toteemi pökäle. Metacritic 80/100. Täyttä paskaa siis, jota edes Virallinen pleikkarilehti ei rankkaa kuin 60/100 arvoiseksi.


      • Ps3 pelaaja.
        kuten ykkösosakin kirjoitti:

        Motorstorm on täysi kakka toteemi pökäle. Metacritic 80/100. Täyttä paskaa siis, jota edes Virallinen pleikkarilehti ei rankkaa kuin 60/100 arvoiseksi.

        Kun pelasin ekaa kertaa tota MS2 demoa, niin heti oli mielessä että pakko-ostos! Ei vaikuta mitkään arvostelut tuohon, grafiikka ja ajofysiikka ovat kohdallaan tässä pelissä :D Mikäs sen kivempi, kuin pelata netissä tätä peliä?


    • keijou

      vkl alkaa ja juodaan olutta. Digi-Expo messukeskus Helsinki. Ainiin joo 7.11 eipä tiedä missä kohtaa on Far Cry 2 pelissä silloin vaihetta, mutta pelataan PS3 pelejä tai pc:llä, mikä asiassa se sinua kiinnostava juttu???.

      Mitä teet ennen ilmeistä pelaamistasi itse? oletko jotenkin tuolilla istumassa ja odotat gear peliäsi innolla heh heh heh?
      Älä ole nolona vaan elä elämääsi ilolla kun niin mahtavaa elämäsi on jolle ei kukaan voi mitään..

    • Paha kysymys. Itse tuskinpa omistan vielä tuolloin Gears of war 2:sta. Rahat vähissä. Luulen että pelaan Far cry 2:sta (ps3), Fallout 3:sta (xbox360) Tai Dead spacea joka olisi tarkoitus hommata, en vaan vielä tiedä kumpi versio. Tietysti houkuttelisi tuo Limited edition versio tuosta Gears of warista. Gears of war on hyvä peli, mutta ei itseni mielestä kuitenkaan mitenkään mullistava. Samanlaista peliä ei löydy ps3:lta, mutta ei löydy 360:kään LittleBigPlanetin kaltaista peliä.

      • olenparas

        gearssi on niin kömpelö paska et ei sitä mihinkää tarvita ku o nhl 09 , call of duty ja pari muuta


      • 352352352352352

      • dasdsdasdasdsdsd

        Arcade maksaa alle 200...Kovalevytön konsoli ei ole konsoli.


      • better!.

      • PS3 pelaaja.
        better!. kirjoitti:

        http://www.konsolifin.net/xbox/arvostelut/412/
        This kick ass to all PS3 games!!!. =)

        Onhan tuo graafisesti hieno, mutta en käsitä ketä tuollainen hirviöiden tappaminen kiinnostaa :O Ja ukkelit ovat pukeutuneet tollaisiin "haarniskoihin"... Tämä on siis ihan yleisesti, en pidä pleikkarillakaan tuollaisista peleistä. En tajua mitä hienoa niissä on.

        Paljon hienompi pelata jotain toiseen maailmansotaan littyvää tai sitten näitä tähän päivään sijoittuvia sotapelejä, joissa on maastopuku ja joku "normaali" ase :D


      • faddadsdaffafd
        PS3 pelaaja. kirjoitti:

        Onhan tuo graafisesti hieno, mutta en käsitä ketä tuollainen hirviöiden tappaminen kiinnostaa :O Ja ukkelit ovat pukeutuneet tollaisiin "haarniskoihin"... Tämä on siis ihan yleisesti, en pidä pleikkarillakaan tuollaisista peleistä. En tajua mitä hienoa niissä on.

        Paljon hienompi pelata jotain toiseen maailmansotaan littyvää tai sitten näitä tähän päivään sijoittuvia sotapelejä, joissa on maastopuku ja joku "normaali" ase :D

        Ei kyllä kiinnosta yhtään nuo liioitellut tykit, haarniskat ja ylipäätään koko tuo peli. Ihan varmaan sellasta järkyttävää tykkiä ja vielä järkyttävämpää haarniskaa kantaessa on hyvä juosta...Realistista...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      162
      929
    2. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      86
      780
    3. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      57
      751
    4. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      70
      700
    5. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      46
      633
    6. Kerro jokin

      👻 tarina
      Ikävä
      60
      572
    7. Vielä hyvinvointitalosta

      Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko
      Pyhäjärvi
      71
      556
    8. Luule ja ajattele minusta

      mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅
      Ikävä
      44
      537
    9. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      35
      535
    10. 26
      531
    Aihe