Viestintäjohtaja sanoi että palveluja kehitetään asiakkaiden toivomusten mukaan ja nyt aloitetaan kahvin tarjoaminen ilmatteeks lennolla.
Pötypuhetta kaikki, jos asiakasta kuunneltaisiin niin aterioita ei olisi otettu ollenkaan pois.
Itse lennän seuraavan kerran kun ruokaa tarjotaan lennolla ilman erillistä maksua.
Finnairilla on usein vielä halvemmat liputkin.
Asiakasta
kuunnellaan
2
565
Vastaukset
- haaaaaaahhaaaaa
taidat olla KÖYHÄ!!! Mä syön yleensä ravintoloissa!
- luxusta halvalla
Haluat oikeasti maksaa sen 50,- lipun hinnassa siitä kumisämpylästä minkä finskikin tarjoaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup483507Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1242802Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua402454Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652177Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4311747- 621227
- 561123
- 2591059
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.651011- 45978