Koska puretaan

Koska se taidetehdas röttelö purkataan poissa sieltä? Kuka sitä pömpöösiä suojelee?
4626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eihän sitä muut suojele kun rkp joilla ei ole järki rahassa vaan jossain muussa humanistissa yleisjärkevässä ei rahaa arvostavassa elämässä.

Kiitos rkp että ymmärrätte että elämässä on muutakin kuin kapitalistinen hörhö ja tuloksenteko.

Lapsenne kiittävät teitä tästä.

Olen teistä ylpeä.

Äänestä
  • Onko järjen käyttö kiellettyä? Ei kun nurin vaan. Ei kaikkea vanhaa rotiskoa tarvitse säästää.

    Äänestä

No ei saa purkaa! Missäs sit pidetään olutfestarit?

Äänestä
  • Kyllä tulee pirtelölle hintaa. Outko valmis maksamahaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


faran lurar kirjoitti:

Koska se taidetehdas röttelö purkataan poissa sieltä? Kuka sitä pömpöösiä suojelee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu