GALLUP!!!!

eli siis: KUINKA MONI MYÖNTÄÄ OLEVANSA POSLA TAI AIKEISSA AJELLA ITTESÄ POSLAKS?

vähän ihme kysymys mut vastatkaa jos on pokkaa...
3648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kohta jo vuoden verran.

Äänestä

mä en tajuu et mihin täs tarttee pokkaa....mitä noloo on vastata tällaseen kysymykseen...jooh no mä en ymmärrä!!!

Äänestä

en ole... mutta olen ollut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä 86 kirjoitti:

eli siis: KUINKA MONI MYÖNTÄÄ OLEVANSA POSLA TAI AIKEISSA AJELLA ITTESÄ POSLAKS?

vähän ihme kysymys mut vastatkaa jos on pokkaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu