Acer one ja mokkula

Hei
Ostin Acer One minikannettavan. Siinä kun ei ole CD-ROM asemaa niin miten onnistuu ladata Mokkulan Mobil Partner ohjelma minikannettavaan??? Onko keinoja ladata netistä ym ym ? Kiitos avusta.
1242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos omistat toisen koneen niin lataat sen sillä cd:eltä ja laitat usbille ja sitten lataat sen kautta sen siihen miniläppäriisi.

yksi keino ainakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Meerli kirjoitti:

Hei
Ostin Acer One minikannettavan. Siinä kun ei ole CD-ROM asemaa niin miten onnistuu ladata Mokkulan Mobil Partner ohjelma minikannettavaan??? Onko keinoja ladata netistä ym ym ? Kiitos avusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu