hei

hei ff9ssä 3cd.
meen linnaan pelastaa daggerii je sit mä kävin kirjastos jossa mä rupesin tappelee jonku kirjamonsterin kans. miten se tapetaan?
3209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

1. hakkaa sitä kunnes se avautuu.
2. kun se on auki käytä kaikki parhaat jutut.
Huom se menee kiinnii hetken päästä

Äänestä
  • Ja tuo neuvo on liian vaikea, stragedia täytyy olla hanskassa ennen sitä!!=) haloo...??

    Äänestä

Elikkäs se sininen kirja örkki mörkki on Tantarian joka tapetaan niin että;

Käytä Zidanen Thievery (tai jotain sinnepäin) niin kauan kuin Tantarian tulee esiin sen jälkeen ÄLÄ lyö aseilla vaan käytä magic aseita, kun Tantarian on esillä sinulla täytyy olla kaikilla Antibody päällä koska Tantarian ei käytä muita magic kuin Poisonia...et siitäpähän pelaat....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wee kirjoitti:

hei ff9ssä 3cd.
meen linnaan pelastaa daggerii je sit mä kävin kirjastos jossa mä rupesin tappelee jonku kirjamonsterin kans. miten se tapetaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu