erikoiskohteluilla suosikki. Pelaa vaan rahan takia ei ole edes oma itsensä, normaalielämässä ihan toisenlainen ällöttävä tyyppi. (Itseensä täynnä). Ehkä näyttelee BB:ssä.Tekee, mitä BB antaa tehtäväksi, on muka nöyrä, onhan toi 500€ päiväpalkka hyvä, vaikka käsillään seisois.Onhan kaikki muutkin tehnyt, mitä BB on määrännyt. Ei mielestäni ole ollenkaan oma itsensä. Ihan erilainen kuin siviilissä. Tuotantokin on mennyt halpaan. Edellisvuosien voittajat Perttu,Sari, Sauli olivat tosi ihania voittajia, sympaattisia, omia persoonia. Mielestäni tää BB on kaikkien aikojen huonoin, voittaja tehty etukäteen.
Johanista
on tehty
8513
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ihan sama se millainen jamppa on siviilissä, sitähän ei kuitenkaan voi kuin ehkä 1% katsojista tietää ja TV-showsta eli BB:stähän tässä on kyse. Ja sillä saralla Johan vaan on Paras.
teeskentelijä. Toivottavasti suuri yleisö huomaan sen ennen pitkään. Onneksi on BB:tä jäljellä vielä monta viikkoa.
se on vaan sinun mielipiteesi, olet ehkä sukulainen tai tulevan lapsen äiti.
Voitto sille, joka sen rahasumman eniten tarvitsee.
tosta porukasta kaikkein paras. Johan on ansainnut voittonsa.
Kyse ei ole mistään sosiaalituesta, kuka on kaikkein eniten rahan tarpeessa vaan kyse on pelistä ja Johan on vaan paras pelimies.
Johan
Johan sitten on tehnyt? On tainnu multa ainakin mennä tosi pahasti ohi, vaikka päivittäin seuraankin...
Ärsyttää todella. Chipa ja Anniina taitaa olla tämän kauden sydämellisimmät persoonat, mutta kyllä voittoa vaan silti on koko kauden ajan aika raskaasti pedattu lapsensa-hylkääjä-Johanille.
Myös Mie-en-sano-mittään-ettei-sitä-käytettäis-minnuu-vastaan-Tero on ollut tällä kaudella ällistyttävän suosittu. En tajua ketkä ton BB:n suurinta yleisöä oikein on. Tosi outoa!
Suatte nähä!