Yöllä reskalla?

Mitä tapahtu reskalla aamuyöstä 4 jälkeen? ko poliiseja valot päällä? Vai ettei olis taas jotain alamaailmanpellejä from janakkala yrittäny pelotella juopuneita?
21106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Poliisien autoissa nykyään valot aina päällä, kun virta päällä avaimesta kiertäen, rannetta myötäpäivään pyörtäen?.

Äänestä

Alamaailmanpellejä.. Hyvin sanottu. Ne idiootithan sielä pyörii ja luulee olevansa jotain.
ärsyttää, ei voi rauhassa kulkea edes kotiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kylmässä värjöytellyt kirjoitti:

Mitä tapahtu reskalla aamuyöstä 4 jälkeen? ko poliiseja valot päällä? Vai ettei olis taas jotain alamaailmanpellejä from janakkala yrittäny pelotella juopuneita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu