Hei, kukaan ei ole ilmeisesti ratsastanut siellä?
Olen lädössä tammikussa ja toivoisin tietoja?
Auttakaa???
kysyn taas ratsastuksesta
3
947
Vastaukset
- Panamassa
Ratsastuksesta en mitään ymmärrä, mutta vastailen kun ei kukaan muu näköjään viitsi. Vajaa vuosi sitten Costalla näkyi ainoastaan yksi vanhempi pappa, joka talutteli vähintään yhtä vanhaa ja laihaa hepoa rannalla, ratsastus elämyksiä tarjoten. Saattaahan sieltä parempaakin löytyä, mutta itse en moiseen törmännyt. Kannattanee kysellä asiaa matkan järjestäjältä, tai suoraan hotellista.
- jee
Kiitos vististäsi.
Kysellen Am, koska mainostavat tallia
ja olisi kiva ratsastaa sillä! - viime vuonna
jee kirjoitti:
Kiitos vististäsi.
Kysellen Am, koska mainostavat tallia
ja olisi kiva ratsastaa sillä!Rannalla olevat hepat eivät kuulu hotellin piiriin, vaan niistä pitää maksaa. Talli löytyy ykkösaulan takaa. Hepoilla mennään aika lailla rivissä tietty rundi, ihan hyvin voi mennä vasta-alkaja ja taas toisaalta kokeneelle ei anna yhtään mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093