Italialaiset haluavat heittää pikkupojan veks ja Renaulta priima kuljettaja sisään!
NÄKEMIIN Kimberley...
2
389
Vastaukset
- massasta
varmaan puhut. Se on tosiaan pikkupoika, pillittää ja pyörii miten sattuu, niinku siellä singaporessakin. Eikä pystyny voittamaan, vaikka Kimi teki viimevuonna samasta tilanteesta ittestään maailmanmestarin. Enpä sitten tiedä, paraneeko se siitä alonsosta. Kimi sais kyllä vaihtaa vähän miehekkäämpään talliin, muitten tosimiesten pariin, ni ei tarvis katella tollasta itkemistä, aikuisilta ihmisiltä. Kimi voittais missä tahansa ensvuoden talleista, ens vuonna kun on taas autot pienemmällä downforcella. Kimi voittais, vaikka ladalla, jos itänaapuri viittis lähtee mukaan f1:iin.
Kimi ja Kubica samaan talliin, ni merkkimestaruus on siinä tallissa ja jompikumpi niistä maailmanmestari, tai sit Kimi.
Kimi on tosimies, massa ja muut pellet vinkuu ja itkee ym. Kimi on nopein kisassa aina.- niin hyvin nurmikolla
ja rengasvalleissa et sinne sen mestaruus jäi. opettelis ajamaan kisat maaliin asti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 595089
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544592Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224529Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2961747- 911422
- 811388
- 2281328
- 3151039
- 199950
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50850