saisko mistää suomenkielisä ohjeita
photoshop6
2
547
Vastaukset
- mnhg7654
Tarkoitit kai suomenkielisiä...
Fotarin kutonen on jo hyvin valmis sovellus. Uudempienkien versioiden ohjeilla pärjää ihan hyvin.
Kannattaa tutkailla kirjakauppojen poistolaareja, jos kirjaa kaipaat. Mulla on kutosen biblia, en myy sitä, siitä on apua joskus CS2:nkin kanssa.
Joo, joo nyt on tullut jo CS4. eipä siihen hirvittävästi ole voinuut listä vanhempiin versioihin nähden. Perusjutut on vaav perusjuttuja. Version numero ei ratkaise yhtään mitään, käyttäjä kyllä.
=AB= - sulle------------------
http://www.angelfire.com/vamp/photari/Pikaopas.pdf
tuo on pikaopas PS7 mutta varmaan käy pitkälle kuutoseen.
http://help.adobe.com/fi_FI/Photoshop/10.0/help.html?content=WSfd1234e1c4b69f30ea53e41001031ab64-7418.html
Tuo taas on kattava ohje cs3:lle
http://www.ratol.fi/opensource/foto6/
ja PS6 opiskelua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin27110054IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3257223Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?851913Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1161620Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61491- 1091181
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751169Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin48959Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26818MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312762