Toivottavasti tämän illan uudet mies asukkaat ovat upeita, vapaita ja villejä! Ei mitään nössökamaa enää tässä vaiheessa peliin! Alkaa mennä liian rauhalliseksi ja tylsäksi jo touhu bb:talossa.
UUDET MIEHET
toivottavasti
101101
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
miehisiä miehiä toivon heidän olevan. Komeita ja hyvä käytöksisiä kuten Cheryll ja Anniina on. Jeeeee odotan iltaa...
Kuin Cheryll, eikä niin rasvaisia naamaltaa.
Ihaninta jos olisivat Tuuli kaltaisia hyvä vartaloisia ja sopusuhtaisia.
Oikeita miehiä kaivataan taloon,....ei mitään sohvaperunoita! Niitä nyt on jo nähty. Semmoisia miehiä jotka arvostavat naista naisena....oikeesti! Toivottavasti tuovat uutta piristystä mukanaan.
osaisivat käyttäytä, muuta en toivo. On ollut rentouttavaa seurata bb:tä jo monta viikkoa, kun joka sanaa ei ole "piipattu".
Eli fiksuja miehiä taloon!
Toinen uusista asukkaista on 21v. Jarmo. Hän on kotoisin Sirkasta.
Eli siis poika pohjoisesta?Ei mikään mies kuitenkaan?21 vee....
Siis POIKA pohjoisesta?Ei mikään mies kuitenkaan???21 vee....
Siinä tapauksessa heti kun miehiä alkaa taas olemaan lisää, niin ei muuta kuin lauma seksihulluja naisia vaan taloon samantien!
tulevat taloon.
Kaki ja Mattiesko Hytönen.