Lahti

toista tyttöilijää lahdesta-aitoa shemalea.itse olen 38v tyttöilijä 175-85 et en ihan siro mutta kaunis kummiskin.mailaa kenny69£suomi24.fi kua olisi kiva yllätys ja iällä ei ole väliä.
1659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

lihava ja on vaikea löytää sopivia tyttöily vaatteita mutta ainakin on rinnat omasta takaa.

Kuva löytyy Anttilan ilmoitustaululta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttöilijä kirjoitti:

toista tyttöilijää lahdesta-aitoa shemalea.itse olen 38v tyttöilijä 175-85 et en ihan siro mutta kaunis kummiskin.mailaa kenny69£suomi24.fi kua olisi kiva yllätys ja iällä ei ole väliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu