Koodi Sims 2????

Mikä oli se koodi millä sai huonekalut vinoon Yms.... ???
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

yliopiston mut kuiteski se on
-boolprop allow45degreeangleofrotation true-> voit asettaa tavaroita 45 asteen kulmiin
-boolprop allow45degreeangleofrotation false-> poistaa koodin käytöstä

Äänestä
  • myös siis auttaa tässä vai onko kyseessä pugi. Eli miten saa vaan puolikkaan kivijalan? Seinät tulee kyllä vinoon mutta ärsyttää kun puolikas kivijalka jää törölle.

    Äänestä

  • Varmasti kirjoitti:

    myös siis auttaa tässä vai onko kyseessä pugi. Eli miten saa vaan puolikkaan kivijalan? Seinät tulee kyllä vinoon mutta ärsyttää kun puolikas kivijalka jää törölle.

    Kiitos vastauksista ymmärsinm miten tää tehään ei vain muistanu käydä täällä:D Oon nääs Pelannu simssii ;D Kiitos

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minki^^ kirjoitti:

Mikä oli se koodi millä sai huonekalut vinoon Yms.... ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu