Kassalla tumma nainen, joka lyö väärän hinnan; lihapaketista puuttui kuulemma viivakoodi, neiti haki puolta suuremman palan, jonka löi kassaan ja meille antoi siis puolta pienemmän! Kun huomautin asiasta ja pyysin punnitusta alkoi mäkätys!! Varokaa!!
varokaa !
Vääksyn S marketissa
4959
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tanskalaista edamia,joka homeessa!! Vääksyn s marketissa.
Olen asioinut Vääksyn S-market Tuuliassa jo monia vuosia.Mielestäni siellä ei tarvi VAROA sen enenpää myyjiä kuin asiakkaitakaan.Jos jokin homma "mättää" niin puhumalla niistä on selvitty. Tuulia vaan sattuu olemaan hyvä kauppapaikka josta saa hyvän palvelun ,kuin myös asiallista tavaraa ja kaiken lisäksi hyvät BOONUKSET tilille.SE NYT SATTUU OLEMAAN NÄIN.
S-market Tuuliassa sattuu olemaan Vääksyn paras kala/lihatiski..ja opastavat ja asiansa osaavat myyjät.Asioin kyseisessä marketissa lähes päivittäin ja olen tyytyväinen saamaani palveluun.
Vähänaikaa sitten ison remontinvalmistuttua kyseisessä marketissa henkilökunta osaa palvella asiakkaitaan.Kuten on palvellut ennen remonttiakin.