joo elikkä mahtaako täälä olla ketää viisasta joka tietäisi ovatko tuon ikäisessä micrassa kylkilistat kiinni pelkällä liimalla vai onko sielä lisäksi jotain koukku systeemeja? kiitos jo etukäteen kaikille vastanneille :)
Kylkilistoista
micra k11 -94
2
1230
Vastaukset
- Sunnystä
Oma kokemus on saman ikäisestä Sunnystä. Siinä ne ovat kiinni pelkällä teipillä. Tosin hyvin pitävällä vaahtoteipillä. Lähtevät irti, kunhan vetää. Lakkaa saattaa irrota hieman mukana.
Uutta teippiä löytyy tarvikeliikkeistä tai halpakaupoista. Vanha lähtee irti listasta puukolla. Maalista liuottimilla, kuten tuulilasin pesunesteellä.- outoa..
Autossa ei käytännössä missään ole ruostetta, mutta näiden listojen alla oli pari aika isoakin kukkaa, en tiedä ovatko läpi, kun en uskaltanut irrottaa sitä kokonaan, vaan liimaisin sen takaisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2111648Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1401404- 541143
- 581053
- 721005
- 106932
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva53926Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53860- 82840
- 31774