Ostaisitkos
tämän naisen palveluja!
10526
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Yksi tykkää piiskasta, toinen sitoo, kolmas pitää sairaalloisen lihavista.... jatkakoot muut listaa
kolmas naapurin akasta,
neljäs oman nenänpäästä?
palveluja ajattelit hänellä olevan kaupan? Strippausta, varmaan. En minä ostaisi kenenkään stripparin palveluita.
Muuten ihan simpsakan näkönen nainen: muistuttaa pikkuisen mun rakastani.
Mutta jotenkin sitä ei odottaisi täällä "aikuisten" palstalla törmäävänsä tämän kaltaiseen aloitukseen. Ootko varmasti oikeassa paikassa?
... ehkä yli 4-kymmppiset eivät enää ajattele seksiä ollenkaan ja kaikenlainen lapsellisenhassutteleva ironinenihmettelykin on kiellettyä.
Ollaan vaan tasaisen harmaata ja asiallista porukkaa, puhutaan säästä ja näin ajankohtaisesti talvirenkaista;oDDDDD
Osuit juuri ajatukseni ytimeen.
Ostin tänään kaks uusiopinnoitettua. Maksoivat alle laitettuna sataneljälymppiä. Maksoinkohan liikaa?
Minä ostin aikoinani kaksi ikuisesti pitävää kitkarengasta ja maksoin huomattavasti enemmän. Toinen on nyt minulla sormessa ja vaimolla toinen.
ei ehkä uskois törmäävänsä pikkusieluisuuteen,
mutta ainahan ei voi olla varma, mistään.
Sheriffiä. Ehkä joku toinen olisi joko poistanut aloituksen tai siirtänyt toiselle palstalle. Tietysti näille jokin muukin paikka löytyisi, mutta mikseivät ne saisi olla tälläkin palstalla.
Sama koskee minunkin läpänheittoani (anteeksi läppä), sopisiko nettiin ollenkaan, mutta seisokoon nyt siinä kun se siihen on kirjoitettu. Jättäköön avaamatta joka ei tykkää.
Mielestäni uusi vallesmannimme on valinnut aivan asiallisen linjan. KIITOS
Nainen ei kauppaa palveluitaan täällä.
Mauton aloitus sinulta.
Onko se lehtijutun linkin laittamista keskustelupalstalle vai bordellin perustamista?
Kumpaa veikkaat!