Millainen hotelli? Miten pukeutua? Minkä ikäisiä asujat? Onko ohjelmaa?
reina isabel
Las palmas
5351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
hyvää matkaa.
Hieno hotelli aivan keskustassa, rannan tuntumassa, uima-allas kattoterassilla, josta hulppeat näköalat merelle.
Ei mikään nuorisohotelli, asukkaat keski-ikäisiä tai eläkeläisiä. Hotellista löytyy kaikkea, mitä ihminen tarvitsee. Olin siellä muutama vuosi sitten, eikä mitään ongelmia ollut.
Hyvää matkaa teille, olette tehneet hyvän valinnan!
Me ei ymmrretty varata huonetta merinäköalalla, mutta parvekkeelta oli kiva seurailla aitoa paikalista elämää sivukadulla.
Upea aamiainen! Kuohuviiniä, giniä yms oli myös saataville niitä haluaville. Leikkeleet hyviä ilmakinkkua myöten.
Paikka on kaunis ja henkilökunta ystävällistä ja ammattitaitoista.
Keskeisellä paikalla, rannalla, lähellä kojuja ja kauppoja ja taksilla ei kauaa kaupunkiin hurauta.
Ainoa miinus oli uima-altaalla olevat aurinkotuolit, joita asiakkaat varailivat koko päiväksi vaikka eivät siellä olleet kuin muutaman hetken. kannattaa siis mennä aamulla aikaisin varaamaan jos meinaa hyvän paikan saada, näyttää olevan talon tapa!
Olette tehneet hyvän valinnan!
Oikein mukavaa matkaa! (Ei vähän kade......:)
Pitääkö varata merinäköala vai joutuuko muuten ankeita maisemia katsomaan? Entä miten aurinko paistaa? Aamulla vai illalla jos ei ole merinäköalaa? En nimittäin ole tajunnut varata merinäköalaa ja menen jouluksi sinne.
Minne päin huoneen on oltava että näkee johonkin....