eipä

4270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos avasit kyseiseltä sivulta löytyneen linkin, niin huomaat, että artikkelin sijaan kyseessä on Gamespotin forumille kirjoitettu kommentti, jossa PS3:n paremmuutta perustellaan suoraan TV:stä otetuilla kuvilla. Ja päätellen "XO version" rannuista ne on otettu aivan eri asetuksilla.

Jos todellista vertailutuloksia haluat lukea, niin se löytyy esimerkiksi virallisesta Playstation lehdestä PSM:stä, jossa valiteltiin nimenomaan PS3 version huonompaa toteutusta ja bugisuutta.

Äänestä
  • niin no, telkkarin kautta mulla ainakin tulee kuva kun pelaan. joten on aika tärkeää että se on hyvän näköistä eikä tommosta mössöä niinku raaputajan kuvissa.

    Äänestä

Epätoivoisten pleikkaripoikien damage controllia. Yleisessä tiedossa on, että x360 -versio on selvästi grafiikoiltaan parempi. Kun jopa virallinen pleikkarilehti myöntää tosiasiat, luulisi että myös te hyväksikäytetyt peelot voisitte hyväksyä faktat.

Metacritic:
Fallout 3 (PS3): 92
Fallout 3 (X360): 93

AUTS! :)

Äänestä
  • kuvistahan tuon näkee kummassa on parempi grafiikka. että auts vaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yllätä tämäkään kirjoitti:

http://www.n4g.com/News-227794.aspx

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu