TOSIASIAA

MONIA.......MUTTA ACER EI KUULU TÄHÄN JOUKKOON!!!!VÄLTTÄKÄÄ KUIN RUTTOA TOTA SAASTAA....10 PISTEEN VIHJE!VIKOJA EN VIITSI TÄSSÄ LUETELLA
4440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..ja analysoida, muutenhan kaikki luulevat tämänkin viestin lähettäjästä!
Otin pari nappia ja keppanaa päälle, onneksi kytkin kapslokin päälle jo päivällä....

Äänestä

Meidän kuusi vuotta vanha Acer-kannettavamme on toiminut moitteettomasti koko ajan.

Äänestä
  • Toinen kumma juttu on se, että sinä, "kumma juttu", oletat vanhojen läppäreitten antavan meille hyödyllistä tietoa tämän päivän tuotteista...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TOIMIVIA LÄPPÄREITÄ ON kirjoitti:

MONIA.......MUTTA ACER EI KUULU TÄHÄN JOUKKOON!!!!VÄLTTÄKÄÄ KUIN RUTTOA TOTA SAASTAA....10 PISTEEN VIHJE!VIKOJA EN VIITSI TÄSSÄ LUETELLA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu