Henna!!

Menipä maku tuostakin ohjelmasta! kamalaa katsottavaa..
6697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mun mielestä tää uusi asukki Henna on äärettömän ruma !

Äänestä
  • ravintolalavalla. Hennalla onkin anatomisesti oikein muotoiltu leuka ko. toimitusta ajatellen!

    Äänestä

  • suuseksiä naisen kanssa kirjoitti:

    ravintolalavalla. Hennalla onkin anatomisesti oikein muotoiltu leuka ko. toimitusta ajatellen!

    Mistäs tiedät ?
    vai onko neito kehunut asialla itse ?

    YÖÖÖÖÖK !

    Äänestä


  • sen ääneen sanoa, samaa mieltä olen ollut itsekin alkumetreiltä. Eilen pistin yhden viestin, jossa ihmettelin, missä sen alaleuka on, niin se viesti poistettiin alle aikayksikön. Olen tänään lukenut useampia viestejä, joissa ihmetellään samoin sen alaleuan seutua elikkäs en tehnyt virhehavaintoa. Mutta minkäs ihminen ulkonäölleen voi ja ei sitä täydy morkata se vain ihmetyttää, kun ei se ole kaunis mun mielestä ainakaan, ja sitä jossain kauniiksi mainitaan. Olen sitä mieltä, että kun lähtee BB-juttuun ja jos niitä hehkutetaan, niin voinee niihin hehkutuksiin vastata kuin omasta mielestä sitten on että niinku silleen ihan suomeks he he...okei he he, niin sillee niinku juu he he....niin niiku

    Äänestä

  • ihan oikiasti kirjoitti:

    sen ääneen sanoa, samaa mieltä olen ollut itsekin alkumetreiltä. Eilen pistin yhden viestin, jossa ihmettelin, missä sen alaleuka on, niin se viesti poistettiin alle aikayksikön. Olen tänään lukenut useampia viestejä, joissa ihmetellään samoin sen alaleuan seutua elikkäs en tehnyt virhehavaintoa. Mutta minkäs ihminen ulkonäölleen voi ja ei sitä täydy morkata se vain ihmetyttää, kun ei se ole kaunis mun mielestä ainakaan, ja sitä jossain kauniiksi mainitaan. Olen sitä mieltä, että kun lähtee BB-juttuun ja jos niitä hehkutetaan, niin voinee niihin hehkutuksiin vastata kuin omasta mielestä sitten on että niinku silleen ihan suomeks he he...okei he he, niin sillee niinku juu he he....niin niiku

    olette todella kauniita ja komeita, varmasti oikeita näkyjä kipeille silmille, oijjoi!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nakki.. kirjoitti:

Menipä maku tuostakin ohjelmasta! kamalaa katsottavaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu