F1C Kysymyksiä

Monzanmies

Haluisin tiedustella että mistä sais F1C:hen 2003, 2005, 2006, 2007, 1998, 1996, 1995 ja 1994 modin? Ottasin mielelläni linkkejä vastaan :)

Sitte mulla on sellane kysymys, että mistä saan Shangain ja Bahrainin ladattua RH 2004 modiin? Modissa on ne radat, mutta ne onkin A1-Ringkejä molemmat, mika vikana?

Sitte haluaisin myöh 08' Maniaan ladattua Singaporen ja Valencian, olisko mitää linkkejä ja vinkkejä kuinka ne asennetaan?

Sori, oon aika noob ku en noita ymmärrä, mutta kiitti jo valmiiks vastauksistanne =)

3

385

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Gp4
    • ööööööööööööööööööööööööööö...

      mikä peli tää on pitääks tää ostaa vai voiks tän lataa netistä

      • Monzanmies

        Pelihän on EA Sportsin 2003 valmistunut Formula 1 Challenge '99-'02 joka nimensä perustaisesti kattaa kaudet 1999-2002.
        GC,PS2 ja Xbox-versio tunnetaan nimellä Formula 1 Career Challenge, jossa itse tehdään oma kuski ja aletaan tahkoamaan Minardilta tai muusta kääpiö-tallista aina McLarenille tai Ferrarille tahkoaamaan MM:stä.

        Pelin takuuvarmasti voi ladata jostakin venäläiseltä piraattisivustola, mutta semmostahan ei tueta.
        Itse ostin kaverilta vitosella kyseisen pelin ja nyt oon asentanu siihen jo kaudet 1998 ja 2003, sekä Mania '08:sin


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      240
      1938
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      188
      1607
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      46
      1240
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      952
    5. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      40
      779
    6. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      760
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      751
    8. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      740
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      23
      722
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      637
    Aihe