Mikähän on kun nuori Tervu uros haukkuu autossa,
vastaan tulevat autot tuntuu häiritsevän eniten.
Farmarin perässä on kyllä tilaa pyöriä!. Ajelen
välillä kuulosuojaimet päässä. Löytyykö neuvoa?
Auto.
5
575
Vastaukset
- ex-ravuri
kokeile kuono koppaa!!!!!!
- tervu
Kasvatillani sama ongelma. Hommasivat farkkuun häkin taakse ja peiton päälle ettei näe vastaantulevia. Kyse on mielestäni paimennusvietistä.
- Tervuliini!!!.
tervu kirjoitti:
Kasvatillani sama ongelma. Hommasivat farkkuun häkin taakse ja peiton päälle ettei näe vastaantulevia. Kyse on mielestäni paimennusvietistä.
Häkki poisti ongelman.Menee ihan mielellään sinne
Peitto pitää olla muuten ei rauhoitu!.Kuono koppa
vaatisi varmaan pitemmän totuttelemisen?
Kiitos hyvistä neuvoista!!! - Saku
Tervuliini!!!. kirjoitti:
Häkki poisti ongelman.Menee ihan mielellään sinne
Peitto pitää olla muuten ei rauhoitu!.Kuono koppa
vaatisi varmaan pitemmän totuttelemisen?
Kiitos hyvistä neuvoista!!!Vaikka ratkaisu jo löytynyt, pitää sen verran sanoa, ettei mielestäni kuonokoppa estä koiraa haukkumasta.. Itse olisin mielummin ehdottanut sitruunapantaa, kuin kuonokoppaa. Olen kyllä kuullut, ettei sekään kaikilla toimi :)
- Dark Angel
Saku kirjoitti:
Vaikka ratkaisu jo löytynyt, pitää sen verran sanoa, ettei mielestäni kuonokoppa estä koiraa haukkumasta.. Itse olisin mielummin ehdottanut sitruunapantaa, kuin kuonokoppaa. Olen kyllä kuullut, ettei sekään kaikilla toimi :)
Hyvä,että ongelmä selvisi...=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek205656Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.222849Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1552606- 262359
- 821684
- 1461565
- 1341404
- 1331024
- 89984
Olisitko maailmani?
Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik40909