Carina E automaatti

Hello! Minulla on -94 Carina E automaatti nyt on ilmennyt tasasella vauhdilla ajettaessa ( 80 Km/t)nykimistä mistähän johtuu.. merkki korjaamo ei saanut kuntoon vielä?
3388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voipi olla EGR-järjestelmässä tukos, pyydä tutkimaan se.

Äänestä

Minulla (-93E Carina 2.0Gli manuaalivaihteinen) St1 pensiini tuottaa nykimistä,venttiilit takertelee.Nyt tankkaan muualla eikä nyi auto.Tietty polttoainesuodatinkin tukkeentuu myös ajan mittaan kaikesta töhnästä.

Äänestä

Omistan samanlaisen auton, vuotta nuoremman. Laatikko toimii todellakin moitteettomasti. Tankkaan aina Shellillä ja ruisku sekä kone pelaavat kuin ihmisen mieli. Todella viaton auto!

Mittarissa on nyt 305.000.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


esla kirjoitti:

Hello! Minulla on -94 Carina E automaatti nyt on ilmennyt tasasella vauhdilla ajettaessa ( 80 Km/t)nykimistä mistähän johtuu.. merkki korjaamo ei saanut kuntoon vielä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu