Ei enää kahden asunnon loukkua?

Taisi markkinointi Iltasanomissa auttaa...
eli oli juttu kahden asunnon loukusta.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=100&conference=4500000000001337&posting=22000000039167112

Ilmoitus on hävinnyt.
1306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Omistaja miettikin siinä jutussa kämppänsä laittamista vuokralle. Voi olla taloudellisesti ihan järkevä vaihtoehto tänä päivänä. Asunnon piteleminen tyhjillään, siitä vastikkeiden maksaminen vielä uuden asunnon lyhentely pankille ei ole mitään persaukisten hommaa.

Mutta saipahan siinä asuntonsa myyjä ihan ilmaista mainosta iltapäivälehdessä. Ilttiksen kuvissa näytti ihan siististi remontoidulta kämpän sisustus..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iltasanomien juttu kirjoitti:

Taisi markkinointi Iltasanomissa auttaa...
eli oli juttu kahden asunnon loukusta.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=100&conference=4500000000001337&posting=22000000039167112

Ilmoitus on hävinnyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu