Tilasin netistä liput...kahteen kertaan : (
Ensin peruin kun tuli security klikki, että ei ole suojattu, että haluanko silti yhdistää (olin jo syöttänyt luottokorttitiedot) ja otin takaisin että en halua. No sitten ajattelin, että onhan sen mentävä läpi ja otin sitten uudelleen continue ja hyväksyin security sivun ja jes, kaikki onnistui! Mutta kun menin sähköpostiin niin siellä on nyt kaksi eri varmistusnumeroa eli olen maksanut liput (2 kpl) kuitenkin kahteen kertaan. (vaikka siis ensimmäistä en mielestäni hyväksynyt).
Luuletteko että suostuvat maksamaan takaisin?
Liput ovat kyllä vuoden voimassa joten jos joku sattumoisin tarvitsee, niin mielelläni myisin nämä halukkaalle, saa minulta vielä jopa vaikka pari euroa edullisemmin : )) (sen nettialennuksen lisäksi).
Guinnes storehouse
3
1516
Vastaukset
- onnistui
Ihan vain tiedoksi, että palauttivat toisen summan. : )
- panimosta
miltä sivulta ne varasit,mitä maksoi.entä miten sinne pääsisi o connelilta,tiedätkö
- Kissus
panimosta kirjoitti:
miltä sivulta ne varasit,mitä maksoi.entä miten sinne pääsisi o connelilta,tiedätkö
En tosin ole ketjun aloittaja, mutta vastaan silti:
Lippuja saa ostaa tuolta:
http://www.guinness-storehouse.com/TicketSelection.aspx
Connelilta pääsee kait helpoiten LUASilla kun jää Heustonin rautatien kohdalla pois = eka pysäkki heti joen ylityksen jälkeen.
Tosin ei tuo kävelymatkakaan pitkä ole. Siitä vaan Liffeyn yli suoraan Trinitylle, kurvaus oikealle ja linnan ohi pienen matkaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741