eipä ole järkeä enään katsoa BBtä kun c PELATTIIN ulos, annan ,anskun ja tuotannon toimesta.
katsojaluvut romahtaa 1/3 , en äänestä enään BBtä.
katsojaluvut romahtaa 1/3 , en äänestä enään BBtä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
katsotko kristallipallostasi vai mutu;ako horiset?
En enää pariin viikkoon jaksanut seurata 24/7
kun tsipan näkeminen yökötti, kunhan toi terppa vielä saadaan pois, on BB taas ok.
talossa ei ole enään kuin henna, tero ja alex.
onpa järkevää seurata jotain sällylän jullkis kersaa haloo. C ssä on munaa annaan ja anskuun verrattuna.
on kaikki nämä vuodet mitä olen seurannut BB aina melkein osunut oikein,nyt oli selvä äänestys että Anna lähtee,en ymmärrä koko juttu.
taisi tuotanto pistää cn pihalle, en usko tohan äänestykseen oolenkaan . säälylän jullkis kersa haluttii pitää talossa ja sunnuntaina ne häätää hennan.
voi paska mikä paska ohjelma.
Enään tämän extra lähetyklsen tänään kun siinä on cheryl sitten loppu minun kohdalta...en jaksa katsella ylimielistä Johania joka on varma voitostaan...teron puheesta ei saa mitään selvää...ja ne naiset mitkä siellä on nyt ei anna yhtään mitään itsestään...voittajat on poistuneet ..KUKA sen oikein enään voi voittaa ..kiltti anniinako..pah
Eli katson enää tänään Extran koska cheryll on siinä. Sitten loppui. Ei ole mitään kiinnostavaa tai kiinnostavia ihmisiä bb:ssä jäljellä. Kiitos Chipa panoksestasi, olet IHANA!
Ainoastaan puhelimella annettu ääni vaikuttaa.
Cheryllin kannattajoukon rahat taisivat loppua ja turvauduitte sitten varjoäänestykseen.
Se ei vaan ole oikea tapa äänestää.
Olisitte nyt äänestäneet, ettei tarvitse täällä nyt itkeä ja surkutella. "Myöhastä se on, ku kakat on jo housussa."
Cheryll ei vaan ollut voittaja-ainesta, joten häntä ei nyt siellä finaalissa nähdäkkään, kuten lupasitte.
Kansa on mielipiteensä asiaan sanonut äänestämällä Cheryllin ulos, joten pulinat pois.
Nyt vaan pää pystyyn ja rohkeasti tunnustamaan, että oikea ihminen ulostettiin talosta, koska kansa halusi niin.
Olisit valinnut paremman suosikin.
...heitit
zipan lähipiiriläinen