terolta ei saa järkevää kommenttia, ei niistä tajuu mitään.. laskelmoi ja luulee tietävänsä kaikesta kaiken. jälkikäteen on niin helppo sanoa, että mie tiestin niinkö tämänkin, heheh
Tero peesailija ulos
en tajua
4209
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mutisee ja mutisee ,itseään kun kehuu ainoat kiekaisut tullee mie tiiän,mie tiesin ,mie mie.No entäs nämä Tuulille salaiset viestit kun Tuulikaan mukamas ei ymmärrä,tosin niistä pitäisi Teroa rokottaa jo ennen Aden häätämistä kertoi Cipalle että ulkomaailma ymmärtää toivottavasti.Poikakaverit kaiketi niitä viestejä saa.
ei vaan tajua Tero :)
tyyppi,teidänlaiset ei ymmärrä ,ei kaikki ole moottoriturpia.Tero
SE on niin järkky kieroilija. Yrittää esittää kaikkien kaveria ja "laskeskelee" miten kannattaisi puhua kenenkin kanssa. Ja sitten ne että " hehhee tän mie kyl jo tiesin, mie arvasin vastauksen mutta en kehdannut vaan sanoa sitä ääneen niinkö ettei niinkö kukaan ihmettelisi niinkö että näin tulisi käymään "" ei jumatsuikka mikä tyyppi. ei saa yhtään kunnon lausetta aikaiseksi jos enemmän kyin yksi tyyppi puheseurana.