IFA BEACH

Ingles/hotelli IFA BEACH kokemuksia, juttuja, mitä vaan tietoa odottelen ! Kiitos asiallisista vastauksista etukäteen.
3352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei sjaitse inglesissä vaan san agustinin perukoilla.varmaan rauhallista ainakin.

Äänestä
  • Jep! Tiedetään kyllä tarkkaan missä Ifa Beach sijaitsee,ollaan usein kävelty Agustiniin, mutta kysymys onkin onko kukaan ollut tässä hotellissa ja mitä tietää tästä hotellista? Onhan se vähän syrjässä, mutta rantaa pitkin pääsee hyvin kävelemään Inglesiin ja taksi on halpaa käyttää.

    Äänestä

  • Tiedetään siis, että sijaitsee San Agustinissa. Mutta onko kellään mitää kokemuksia ko.hotellista ja alueesta yleensä siellä päin ? Kiitos tiedoista etukäteen, jos nyt joku jotain sattuis tietämään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lomaa odotellessa kirjoitti:

Ingles/hotelli IFA BEACH kokemuksia, juttuja, mitä vaan tietoa odottelen ! Kiitos asiallisista vastauksista etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu