Kummallista pröystäilyn yritystä kun on pitänyt tuollainenkin hommata.
http://viihde.mtv3.fi/uutiset/muut.shtml/747460?raikkonen_kimi
On tainnut nousta matiaksella vähän päähän vaikka ei menestystä formuloissa ole enää tullutkaan. Makselee verot Sveitsiin ja ostelee kämppiä kaukomailta. On siinä meillä SUOMALAINEN!
Pojun ökyhuvila
Thaimaassa
3
356
Vastaukset
- HYVÄ KIMI !!!!!!!!!!!!
Kiitos sulle linkistä !!!!!!!!!!
HYVÄ KIMIIIIIIIIII !!!!!!!
Tonne ku joskus pääsis ! - tuo on
juuri sitä kuuluisaa kateutta. Ainakin siinä me suomalaiset ollaan hyviä. Sinäkin olet oikea malliesimerkki.
- ikanta
Missä piileksii vaimo Jenni, kun ei ole yhdessäkään kuvassa? Eikö Kimi kiinnosta edes sen vartaa että olisi matkustanut miehensä mukana?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585060
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544572Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224499Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2951700- 891371
- 791324
- 2281308
- 3061015
- 199940
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50830