Hei!
Olisiko kenelläkään antaa vinkkejä lastenvaateliikkeistä Tallinnassa? Onko erityisen hyviä kokemuksia jostain tai onko jossain muuten vaan kivannäköisiä vaatteita?
Lastenvaatteita mistä?
6
1638
Vastaukset
- kivaa kasseittain
ihan pilteille. Uusin avattu Maneesi tn - Narva mnt kulman entisen kirjakaupan tiloihin. Kaubamaja ja Tartu mnt 35 vastapäätä Stockaa.
- reissaris
Kävelet muutama satametriä Virusta sataman suuntaan ja oikealla on paikka jossa myydään edullisia lastenvaatteita. Paikka on kolmessa kerroksessa. 1. kerros pikku kojuja, 2. kerros edullisia vaatteita lapsille ja aikuisille, 3.kerros baari, kampaamo ja häävaateliike. Paikan nimeä en tiedä, ehdä joku muu tietää sen paremmin.
- laatu etusijalla
Suomesta parempi ostaa, citymarket myy laadukkaampaa ja halvempaa kuin Tallinnan lumput.
- monikertainen
asiakas. Se on siinä kokolailla Virua vastapäätä Vanhan kaupungin puolella, kortteli portilta vasemmalle. Nimi voi olla vähän väärin, Laste jotain se kuiteskin on. Hyvä laatu, edulliset hinnat, kivat mallit.
- lastemaailma
Suomessa saa samaan hintaan ja parempaa laatua kuin siitä paikasta... Reimaa kuin meilläkin eikä edullisempaa
- Raitalaita
Missä tallinassa sijaitsee lastenvaate kojut
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061