Joskus tuntuu siltä

xxJoskus tuntuu siltä, että elämä on kabaree.
3280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juuri nyt tämä nettielämä on hitainta tangoa mitä ikinä löytyy. :D

Äänestä

JOTEN EI KUN PIIRIIN MUKAAN

Äänestä

Juu, niin tuntuu - surkuhupaisa sellainen...
juuri, kun luulee jotain oppineensa niin huomaa että ah, enhän minä mitään tiedäkään - tai - ymmärrä...
mikä on tarkoitus - elämän?
En ole vielä sitä ymmärtänyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että elämä... kirjoitti:

xxJoskus tuntuu siltä, että elämä on kabaree.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu