AWT halli

Työmaalla juteltiin kavereitten kesken siitä italialaisesta Reggiane nosturista. Oli jumalattomia ongelmia alussa säätöjen kanssa. vuosi sitten kulki puolella teholla, miten on tänään, joko toimii täydellä?
7965
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Asentajat ja korjausmiehet ovat Italian kurssilla.Kyllä se siitä.Pientä säätöä vain.

Äänestä

käynyt toinenkin laiva sen ensimmäisen jälkeen jonka aikana nosturi meni rikki,,,luulin että se on ollut käyttämätömänä se halli sen takia..

Äänestä
  • Kävi toinenkin,,voimamiehet venetsialaisissa veti sen sisälle.

    Äänestä

  • penkkipunnitus kirjoitti:

    Kävi toinenkin,,voimamiehet venetsialaisissa veti sen sisälle.

    Oottelemme että meri jäätyy, niin sammutamme altaassa vedenkierrätyksen. Järjestämme MM-pilkkikisat, niin johan pääsee kokkola, heti maailman kartalle.

    Äänestä

Tyhmin investointi ikinä - Totaalisen järjetön - Joidenkin virka- ja luottamusmiesten monumentti.

Äänestä

sellaanen milijoona vahinko?

Äänestä
  • Eli rivien välistä luen, se ei vieläkään toimi.
    Onko yhtään laivaa lastattu-purettu sillä nosturilla?
    Aikoinaan seurasin AWT Web-Camista näkyykö mastoja, nytten se kamerakaan ei toimi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko tietoa kirjoitti:

Työmaalla juteltiin kavereitten kesken siitä italialaisesta Reggiane nosturista. Oli jumalattomia ongelmia alussa säätöjen kanssa. vuosi sitten kulki puolella teholla, miten on tänään, joko toimii täydellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu