7B85 EI olekaan FINAL

Ainakin imaget ovat täysin erikokoisia.
4288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Häh?

Äänestä
  • Olen just imuroimassa:

    Mac OS X Panther Final Install Disc 1.dmg
    Mac OS X Panther Final Install Disc 2.dmg
    Mac OS X Panther Final Install Disc 3.dmg

    Nämä ovat erikokoisia (eroa on yli 200MB):

    Mac_OS_X_10.3_7B85_User_CD_1.dmg
    Mac_OS_X_10.3_7B85_User_CD_2.dmg
    Mac_OS_X_10.3_7B85_User_CD_3.dmg

    Äänestä

Tuolla www.xbench.com sivulta löytyvistä benchmarkeista käy ilmi, että ainakin uusien G4 ibookkien mukana tuleva versio on juuri 7B85.

Ehkä siihen retail versioon on tehty jotain pieniä muutoksia, tiedä sitte =D

Äänestä

saavat verenpaineen nousemaan. Painuisit kauppaan ja ostaisit sen. Jos on pakko varastaa käyttiskin, niin voit aivan hyvin siirtyä Linuxiin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


warepelle kirjoitti:

Ainakin imaget ovat täysin erikokoisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu