mun neuvo tää kulkappa pääs läheleen
nät jaaahas orava tulle pun takka piilosa mee kyylä oo hilja van
oo valmin kameras sarja kuva noppes täysilänsä sulji naikka noppe
van oravaat jokkane pittä keksittä pittävät kyllä vaikappa heitääs digesiive keksi jaa jä orava katoo kapaaaas kappas tos keksi syön
säikäytystä orava kaikinenssa säikäistyy huuda vendoooooooooooooon täälä tulaaan varo
jaa räp räp räp sarja kuva heti ota napi van pohjan paras jalustat kaikinenssa ei tarvikan
toimi van varokka joos orava ärsy päälensä tuleppi voi olan en tie akresioon orava jos
armoverneri
näin oravan yllätät
helposti
3
968
Vastaukset
- paähkinät on parempi
niitä net hakkee taskusta ja käjestä
- se menee
http://www.dorks.com/videos/squirrel_sling_shot.html
Huomatkaa oravan ällistynyt ilme- mutta kipeää
se on sille tehnyt se on varma. Jotain on tekijän pääkopassa vialla kun tuollaista menee tekemään. Syytteeseen vaan eläinrääkkäyksestä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17422323Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant759532Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297510Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va816350SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1826000Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot375003HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084656Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014396Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo892111Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k801387