Millaista on olla suur-rikollinen?
Kirjoittanut: Kerro dekkari meille 25.4.2005 klo 23.00
Ootkos ukkopaha-Dekkari tajunnut kuinka kauhea tyyppi olet?
Olet mahdollisesti koko Suomen suurimpia rikollisia joidenkin huuhaa-toimittajien ja tietysti psykiatrian ja psykologian rikollisten ohella.
Tuollaisia tyyppejä ei ole montaa,vaikka te tietty haluatte uskotella kaikkien olevan kaltaisianne.Mutta niin se ei ole.
Vain 2,5% on tarpeeksi sekaisin alkaakseen painostamaan muitten vapauksia,ja vain tosi harva todella menee noinkin pahasti sekaisin kuin sinä,andronikos ja jotkut muut joita on joskus palstalla vilahdellut.Tainnut useimmille tulla paha loppu kun karman lakihan toimii.
ELI: OMAKSI PARHAAKSESI,MENE ITSEESI,JA LOPETA VALEHTELU JA ANNA IHMISTEN SAADA OIKEAA TIETOA JA APUA,JONKA L.RON HUBBARDIN OPIT OVAT JO MILJOONILLE ANTANEET.
Se on sanoinkuvaamaton ihme miten hyvin ja helposti L.Ron Hubbardin tiedot toimivat,ja vain jotkut ihme psykologian huuhailijat voivat sekoittaa niin asiat ettei ihmiset nykyaikana edes tajua muuta kuin lehtien ja tv:n valheita.
Kiitos Hubbard kun pelastit minunkin parempaan olotilaan.
Onks noi skietot
todella noin sekasin?
1
153
Vastaukset
- Dekkari.
..kaikkien naurettavaksi palstalle.
Fiksu ymmärtää,mistä on kysymys,vain scientologi ottaa todesta...
D :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1858519
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264608- 504178
- 593712
- 513186
- 502940
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262646- 412428
Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv382133- 292086