OMX taas

Vuodessa n. -52%. Mitä osakkeet edellä sitä
asuntojen hinnat perässä!

Uskokaa tai älkää, tämä on vasta alkua. Tsunami
tulee suomeen, viiveellä kuten aina.
2104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

8000 pisteen riman. Huipulta on nyt tultu alas 43%.

Äänestä
  • Alkaa kyllä jo ihmetyttämään, että kaatuuko
    koko paska? Ja huom. subrimelainojen ongelmista
    on nähty vasta alku! Siis jumalauta, homma on
    alussa. Ja se tässä hirvittääkin, vaikka velkaa
    ei itsellä ole yhtään.

    -aloittaja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alle 6000 kirjoitti:

Vuodessa n. -52%. Mitä osakkeet edellä sitä
asuntojen hinnat perässä!

Uskokaa tai älkää, tämä on vasta alkua. Tsunami
tulee suomeen, viiveellä kuten aina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu