Eiköhän me

Tuosta Anskusta tai Annasta VOITTAJA....
Pojista ei siihen tänä vuonna ole kun niin helvetin lapsellisia......ja Tuuli "koilottaja"
3366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jolla oli tytär jonka nimi oli.....

Äänestä
  • EI missään herran nimessä "sika(na)"-Anskusta saati "huutaja/kailottaja"-Annasta voittajaa.

    Huomaatteko muuten kuinka Anskullekin on kiloja kertynyt viikkojen aikana. Aika pullukka kunnossa.

    Äänestä

leikkivä Ansku puhu sviitissä rekvisiitasta,mitä on käytetty viikko tehtävissä. Kysymys kuuluu miten Anskulle nyt sivistys sanat muistuu mieleen ja myös se, että niin käy Tero sääliksi, kun ei ole päässyt sviittiin. Alexille näytelee, ninkuin talon muille "uskovaisille" Leuka ulos ja sassiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tehdä porukalla kirjoitti:

Tuosta Anskusta tai Annasta VOITTAJA....
Pojista ei siihen tänä vuonna ole kun niin helvetin lapsellisia......ja Tuuli "koilottaja"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu