Tarjoan motojen terien teroitus palveluja.
Teroitus maksaa 3 € kpl alv 22 % ja lähetyskulut.
Yhteyttä voi ottaa [email protected]
Terien teroitus
19
9490
Vastaukset
- Terotuskone
Maksaa itsensä takasi puolesvuodes.
- moto
maksaa 15000 €
- lähellä?
Hei,
Onko palvelusi lähellä lappeen Rantaa? Omat motoni sijaitsevat lähellä lappeen Rantaa. Niitä on monta.
Minkä laisia teriä teroitat? Karsinta teriä vai?- löytyy
myös ketjujen teroituspalvelua
Hinta riippuvainen ketjun pituudesta - justeeri
Löytyy lpr-nasta terän teroittaja sekä laippojen oikaisua teen haluamasia ketjuja rullalta,1.6/2.0 mm kone automaatti grinty???
- yhteyttä
Tossahan on sähköpostiosoite mihin ottaa yhteyttä.
- teroitus
Teroitan moton teräketjuja pelkästään 3 € kpl lähetyskulut. Lapissa toimin
- muttakun
teroitus kirjoitti:
Teroitan moton teräketjuja pelkästään 3 € kpl lähetyskulut. Lapissa toimin
Yhteystietoja, Lapin mies??? Olisi ketjuja.
- palvelut
muttakun kirjoitti:
Yhteystietoja, Lapin mies??? Olisi ketjuja.
Laita tähän osoitteeseen sähköpostia.
[email protected] - terien
palvelut kirjoitti:
Laita tähän osoitteeseen sähköpostia.
[email protected]Sahanterien teroituksia 3 e alv 22 % lähetyskulut. 0503137659
- justeeri
yhteyttä kirjoitti:
Tossahan on sähköpostiosoite mihin ottaa yhteyttä.
Laitahan yhteystietosi niin päästään asiaan..
- on ainaki
terien kirjoitti:
Sahanterien teroituksia 3 e alv 22 % lähetyskulut. 0503137659
Tällä teroiitajalla näyttää olevan halvemmat hinnat mitä kone nygård maskiinilla vaasassa oli 5 € kpl.
- Lapinmotomies
TERÄKETJUN TEROITUS
Sis. pesu, teroitus, puruhampaan alennus, niputus, öljyäminen, sekä tarvittaessa vetolenkkien hionta, ketjun nouto ja palautus omalla jakeluautollamme.
Meiltä myös ketjun korjausliitokset sekä uudet ketjut, laipat, letkut ja liittimet.
2,90 € / kpl
HydroCenter
http://www.hydrocenter.fi- Anonyymi
Lähetä ketju teroitettavaksi???
Jo on kädettömien pöjien hommia!
Minä en ota ketjua pois teroituksen vuoksi!
Akkuhiomakone hoitaa asian! Nopeasti!
- METTÄNMIES
http://www.teroituspalvelu.com/ TERÄKETJUN TEROITUS
Nykyaikainen nestejäähdytteinen teroituskalustomme takaa paremman ja kestävämmän ketjujen teroituksen.
Sis. pesu, teroitus, puruhampaan alennus, niputus, öljyäminen, sekä tarvittaessa vetolenkkien hionta, ketjun nouto ja palautus omalla jakeluautollamme.
Meiltä myös ketjun korjausliitokset sekä uudet ketjut ja laipat.
Soita tarkemmat tiedot ja sovi nouto 040 541 4300
3,67 € / kpl (sis.alv 24%) - Anonyymi
Ota ketju pois, pakkaa, lähetä, ota lähetys vastaan, maksa palvelu, asenna ketju takaisin. Montako työvaihetta ?? Liian monta! MINÄ otan akkurälläkän, menen ulos, käännän laipan ala-asentoon, teroitan ketjun, palaan ohjaamoon ja jatkan työtä. Aikaa ei men juurikaan hukkaan kun ajoitan teroituksen muun ulkonä käynnin yhteyteen. Aina terävä ketju!
- Anonyymi
Kannattaa sitten opetella se teroitus oikein. Nimittäin jos yksikin nippu on huonosti viilattu peli loppuu siihen.
- Anonyymi
Ketjun teroituspeli...😂😂😂😂😂😂😂
- Anonyymi
Minä teroitan aina halvemmalla kuin edellinen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2113354Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2401673Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus971523- 921429
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461364Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1601296Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121218Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231049Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89952Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.55882