++ON MYYNTIEN AIKA++

Nyt nousukauden lopulla on edelleen ihmisiä joilla on paljon rahaa ja jotka ovat typeriä.
Jos saattee yhtään järjeöllisem tarjouksen,myykää heti,kieltäytyjä voi tehdä virheen joka on kohtalokas.
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei meidän kaikkien ole pakko myydä. Jos ei tule kunnon tarjousta niin kämppä pysyy vuokralla seuraavaan nousukauteen saakka. Sekin aika tulee vielä. Kohtalokas virhe olisi myydä halvalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fakiiri11 kirjoitti:

Nyt nousukauden lopulla on edelleen ihmisiä joilla on paljon rahaa ja jotka ovat typeriä.
Jos saattee yhtään järjeöllisem tarjouksen,myykää heti,kieltäytyjä voi tehdä virheen joka on kohtalokas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu