Tuuli kiukuttelee

ja Hennalle kun Henna laittoi itselleen ja Terolle käsiraudat. sanoi ettei se haittaa mutta nyt on niin pahuksen nokka nyrpeellä.
3231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hyväkseen ja ui Tuulin housuihin.

Äänestä

että riitelyä pitää olla parisuhteessa?! kummallista, en ymmärrä.

Äänestä

tätä viestiä on aivan liian monta kertaa !!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Terpalle kirjoitti:

ja Hennalle kun Henna laittoi itselleen ja Terolle käsiraudat. sanoi ettei se haittaa mutta nyt on niin pahuksen nokka nyrpeellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu