RÖTÖSHERRAT POIS

Hämeenlinnassakin
8527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

että hämeenlinnan urheilussa ei ole rötösherroja

Äänestä

Pitäsköhän hallin nimi muuttaa.

Äänestä
  • että samanväriset linnut hakeutuu samoihin parviin?

    Äänestä

  • Hallin nimi pitää muuttaa oikeaksi, sillä se on
    HÄMEENLINNAN KAUPUNGIN JÄÄHÄLLI,eikä mikään muu.

    Äänestä

  • Jokkejärvinen kirjoitti:

    Hallin nimi pitää muuttaa oikeaksi, sillä se on
    HÄMEENLINNAN KAUPUNGIN JÄÄHÄLLI,eikä mikään muu.

    jesssss

    Äänestä

  • jess jess kirjoitti:

    jesssss

    sentää

    Äänestä

  • jestas sentään kirjoitti:

    sentää

    ihme kerrassaan

    Äänestä

  • ihmeellisyys kirjoitti:

    ihme kerrassaan

    joijoijoi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Urheiluhallinnosta kirjoitti:

Hämeenlinnassakin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu