Tero on puolen Suomen suosikki

Tero voittaa ylivoimaisesti, koko kansan Tero :)
10477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Johan on tuotannon suosikki, ja sehän riittää.

Äänestä

edes vastata yksinkertaisimpaankaan kysymykseen miettimättä sitä kaksi minsaa,niin millä avuilla mukamas voitetaan joku bb. no onhan sitä ennenkin voitettu sympatialla,mutta terossa ei ole edes sitä. ennemmin anniina tai johan voittoon.

Äänestä
  • mitään puheiden pitäjää, eikä saarnamiestä haeta.
    Vai meinaatko, että Johanista tulee "Sarasvuo".
    Tero ansaitsee voiton, koska on kärsivällisesti kestänyt useiden henkilöiden vähättelyä ja pilkkaa. Sanoisin, että pitkäpinnainen mies.

    Äänestä

Terolle ja Johanielle on selvästi rakennettu selvät roolit. Toinen on talon lellikki joka on saanut hemmottelua ja luxusta, bonuksena jopa Afrikan matkan. Toinen taas on joutunut talolaistenkin hampaisiin ja BB lyö vielä lyötyä. Nämä ääripäät sitten kohtaa finaalissa, eikä siinä ole perässä hiihtäjillä paljoa jakoa, Anniina ja Tuuli ensimmäisenä tyrkyllä seuraksi finaaliin.

Johanin osakkeet ovat kääntymässä pikkuhiljaa laskuun Afrikkabuustin jälkeen kun taas Tero pyörittää naisia ja kestää paskan heittoa entiseen malliin. Taidamme jo tietää voittajan.

Äänestä
  • kyllästynyt teron vastauksiin,kun niitä ei yksinkertaisesesti yule.Johan sentään osaa vastata,tosin aika ylimielisesti. siksi anniina voittoon.








    S

    Äänestä

  • on joskus kirjoitti:

    kyllästynyt teron vastauksiin,kun niitä ei yksinkertaisesesti yule.Johan sentään osaa vastata,tosin aika ylimielisesti. siksi anniina voittoon.








    S

    Terolta ei sanaa suusta, korkeintaan ooooo oooo oo. Johan on sanavalmis ja ihan järkevä.

    Äänestä

  • .----- kirjoitti:

    Terolta ei sanaa suusta, korkeintaan ooooo oooo oo. Johan on sanavalmis ja ihan järkevä.

    Turo Tero ei ole saanut koko kauden aikana yhtä täyttä järjellistä lausetta aikaan. Kaukana symppiksestä mutta sopii Tuulin kanssa kuin vakka ja kansi, kuin luodut toisilleen.

    Äänestä

tero voi olla sun mielestä puolen suomen suosikki,pohjoiS-suomen ,mie ei ole kun muutama immeieimnm teron kielellä puhutthhnmA ,terofanit pipo päähän ja TÖRNIÖNJOKEEN!!

Äänestä
  • ihmisten, ei tuollainen pöljä takametsien täällä pärjäisi eikä ole mitään kiinnostavuutta, ei tosiaan.

    Äänestä

  • Tinttulii kirjoitti:

    ihmisten, ei tuollainen pöljä takametsien täällä pärjäisi eikä ole mitään kiinnostavuutta, ei tosiaan.

    mielipiteestäsi, älä muiden etelä-suomalaisten puolesta. Sitä paitsi, elämää on kehä kolmosen toisellakin puolella, vaikka sinä et sitä uskoisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Terofani kirjoitti:

Tero voittaa ylivoimaisesti, koko kansan Tero :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu