Vuoleri Anna 55

Hei,
onko kokemuksia kyseisestä hella-leivinuunista.
Paistuuko sianjalka,vetääkö kylmänä - oletteko
olleet tyytyväisiä hankintaanne?
1760
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja lämpiää. Meillä on vajaa viismetrinen hormi ja rouva lämmittää uunin yli kolmeensataan asteeseen ja paistaa siellä kunnon karjalanpiirakoita useamman pellillisen ja vielä jää lämpöä muillekin leivonnaisille. Niin ja uuni on kyllä kivipinnaltaan helppo pitää puhtaana (ei saa mainostaa...)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poijjanpallero 43japuoli kirjoitti:

Hei,
onko kokemuksia kyseisestä hella-leivinuunista.
Paistuuko sianjalka,vetääkö kylmänä - oletteko
olleet tyytyväisiä hankintaanne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu