Brain Champion

koukuttaa

Pelannut pelin niin pitkälle kuin vaan suinkin kykenee ja nyt harmittaa kun ei oo oikein mitään tavoiteltavaa, koska kaikki on jo saavutettu. Ainoa josta en ole edes junioritasoa läpäissyt, on pikasudoku. Ei mitenkään aika riitä tarvittavan pitkälle! Kaatuu aina 5-tasolle...
Tietty on noi päivittäiset harjoitukset, joissa on aina jotain parannettavaa. On kyllä koukuttava peli :) Kiva joskus virkistää aivojaan pähkäilemällä erilaisten tehtävien parissa.

8

1657

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jonosku

      Haluaisin itse kovasti pelata kyseistä peliä kunnolla.Olen pelannut nyt noin 4 päivää veljen kännykällä.Minulla on ihan alkeellinen kännykkä,enkä tiedä voinko peliä pelata.Tiedätkö mistä sen voi ladata?

    • =)

      Mulla on se peli kännykässä...

    • nöre

      Ottaa pattiin, kun alkaa vittuileen jos yöllä pelaa.

      • Brain Champ on paras

        Meikäläisellä on kyseinen peli kännykässä. Oon pelannut varmaan jotain 2 viikkoa. On muuten hyvä peli. :)


      • Brain Champ on paras
        Brain Champ on paras kirjoitti:

        Meikäläisellä on kyseinen peli kännykässä. Oon pelannut varmaan jotain 2 viikkoa. On muuten hyvä peli. :)

        Mikä on muuten teidän arvosana? Itselläni 3 koska aloitin koko homman alusta.


    • Rockstar!

      Mullaki on se peli käntsys.:) Mulla on arvosana 5.

    • Koukussa

      Tietääkö kukaan mikä korkein mahdollinen brain rating on? Mulla on nyt 9. Oon samaa mieltä Sudokusta - aivan mahdotonta!

      • tiivitaavi33

        jan

        joo oon pelannut sitä aika kaun enkä viäläkään ymmärrä sitä kivi juttuu joo oon 8 ja city bloxx on kans aika koukuttava peli mun arvosana on 6. ja pelaan välil mun isosiskon käntsyl ja välil mun isosisko pelaa aina mun käntsyl nii se pelaa Brain Champii??


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1147
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      561
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      216
      500
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      50
      494
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      492
    Aihe