Tero on täysin narussa, milloin kenenkin, kunhan vaan on joku, jolta saa. Valehdellut pössölle Tuuli-hellapoliisille ummet ja lammet, tai sitten Tuuli on hölmöistä hölmöin. Tero ja Tuuli voisivat lähteä ratkomaan ongelmiaan jonnekin muualle. Henna taas on aivan seksihullu. 19- vuotiaana teetti silikonit ja sitten ihmetteli, kun rinnat vielä kasvoivatkin. Miksi vanhemmat antavat lastensa tehdä tyhmyyksiä ja avustavat lastaan kaiken kansan naurettavaksi.Säälittää koko Henna. Kaikkein harmittomin ja järkevin asukki taitaa olla 19-vuotias Alex ja piikkisika Jarmo. Anna on ihan fiksu lukuun ottamatta muutamaa ylilyöntiä. Anniina on luonnonlapsi, jonka soisin voittavan, sen on huomannut Johankin, joka ei toivottavasti vie Anniinaa mukanaan ulos talosta.
Tero on täysin
vietävissä
3433
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyllä Tero Tuulista tykkää.Tuo mitä mieltä olet Annasta kertoo sinusta paljon oletkohan seurannut tarpeeksi?!?!
joo tero ja tuuli vois oikeesti lähtee ratkomaa välejä muualle! ei niissä oo ees mitään kateltavaa ku niitten riitely, enkä JAKSA JOKA JAKSOSSA KATELLA VAAN TUULIN JA TERON PUSSAILUA JA RIITELYÄ.
MOLEMMAT POIS TALOSTA!
talossa on enää 2 alusta saakka mukana ollutta, annan sille erittäin paljon painoarvoa. Johankin on ihan jees, mutta tero on parantanut kuin sika juoksuaan. Ja nyt näkee selvästi sen, että kun ei ole antanut itsestään kaikkea kahdessa päivässä ja tunkenut tyrkylle (kuten esim Henna) niin se palkitaan kisan loppuvaiheissa.
Pidätte Terosta tai ette, hän on tämän mittelön finaaleissa. Eikä suhteessa Tuulin kanssakaan ole mitään pahaa, kumpikin on sinkku, ja jos pitävät toisistaan, se ei kelleen muulle kuulu. Neuvojistahan ei ruudun tällä puolella varmasti ole pulaa, mutta niitä eivät onneksi kuule.