Ei juma...

Henna on yllättäen tyrkyttäny itteesä MYÖSKIN iltalehden iltatytöks.. huh huh! yäk mikä akka.
http://www.iltalehti.fi/iltatytto/200843_it.shtml?06

ei pysty ymmärtää että tollasiaki ihmisiä on olemassa!!! xDD ei noin tyhmää.. huh huh! tänään vaan ulos talosta!!!!!
3368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaunis, jos Henna ei tunkisi sormeaan suuhun.

Äänestä
  • kahdesta uimarantakuvasta.

    Äänestä

ennen sitä kolmee desii!Mut ihan turhaan laitto,eestään löytää.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Henna on yllättäen tyrkyttäny itteesä MYÖSKIN iltalehden iltatytöks.. huh huh! yäk mikä akka.
http://www.iltalehti.fi/iltatytto/200843_it.shtml?06

ei pysty ymmärtää että tollasiaki ihmisiä on olemassa!!! xDD ei noin tyhmää.. huh huh! tänään vaan ulos talosta!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu